ASISTENT/KA ŘEDITELE ŠKOLY

Místo výkonu práce: SŠAI Weilova 4, Praha 10 Hostivař

Náplň práce:

  • Zajišťování organizačních a koordinačních prací a agend jednotlivých úseků s programem ředitele, zajišťování informační, organizační a evidenční práce sekretariátu.
  • Zpracování administrativní agendy ředitele.
  • Elektronická spisová služba (e-spis, datové schránky)
  • Další práce spojené s pozicí asistentky.
  • nástup 1.3.2022 nebo dle dohody

Co chceme:

  • vzdělání min. středoškolské ukončené maturitou
  • praxe v oboru min. 5 let výhodou
  • výhodou znalost zákona č.500/2004 Sb. SPRÁVNÍ ŘÁD (SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ)
  •  znalost MS OFFICE na velmi dobré úrovni
  • trestní bezúhonnost
  • administrativní PRECIZNOST, SPOLEHLIVOST, ZODPOVĚDNOST, PŘESNOST
  • kultivovaný verbální a písemný projev, dobré organizační a komunikační schopnosti, logické myšlení, příjemné vystupování

Co nabízíme:

  • pracovní a mzdové podmínky podle zařazení do platového stupně a platové třídy na základě započtené praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění (osobní ohodnocení, mimořádné odměny)
  • příspěvek a dotované stravování
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, využití FKSP - příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou, rekreace na rekreační chatě školy v Desné…)
  • možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy, apod.)

Kontakt

Zájemci, kteří splňují výše uvedené požadavky, budou zařazeni do výběrového řízení jen na základě elektronicky zaslaného CV na e-mail : katerina.palaskova@skolahostivar.cz   Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.Uchazeč zasláním přihlášky do výběrového řízení stvrzuje, že si není vědom osobních ani profesních vazeb, které by při vykonávání činnosti v pozici, o kterou se uchází, znamenaly střet zájmů.

Firma: Střední škola automobilní a informatiky

Kontakt: Kateřina PALÁSKOVÁ
Weilova 1270/4
102 00 Praha 10

Telefon: 242456119

Místo práce: Praha 10 Hostivař

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé